Movies
Ratings
132
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0