Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Smokin' AcesRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 4.5
George of the JungleRated ★ 4.0
Joe's ApartmentRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.5
The CounselorRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5