Series
Ratings
102
All InRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0