Titles you rated
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0