Movies
Ratings
474
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5