Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 5.0
PainedRated ★ 3.0
EpicRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 4.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0- Gangster LessonsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0