Movies
Ratings
1427
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The ConferenceRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Intentions of MurderRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
A Wife ConfessesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 2.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.5