Titles you rated
Ghostbusters IIRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 1.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0