Titles you rated
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.5
Iteration 1Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- DreamRated ★ 5.0
RRRRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
LucyRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.5