Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 2.5
MovingRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0