Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0