Movies
Ratings
85
New WorldRated ★ 3.5
The Purity of VengeanceRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0