Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5