Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 5.0- BoysRated ★ 5.0
JaneRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0