Movies
Ratings
420
Another RoundRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5