Movies
Ratings
316
CruellaRated ★ 4.0
RecalledRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Wild RoseRated ★ 3.5
Bring the Soul: The MovieRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5