Movies
Ratings
629
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.0