Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0