Titles you rated
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 2.5
Warau SalesmanRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.5- 33 pun tanteiRated ★ 4.0
- OuroborosRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5