Movies
Ratings
262
Hi.5Rated ★ 3.5
NoelleRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Pat & Mat: Winter FunRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.5- This is the presidentRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Gray MattersRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
Pauline at the BeachRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 4.0