Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- ToGetHerRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0