Movies
Ratings
266
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0