Movies
Ratings
542
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
I Kissed a GirlRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Free BirdsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0