Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Never to LoseRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 1.5
The King of PigsRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 5.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
White NightRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0