Movies
Ratings
1341
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
 
ConclaveRated ★ 4.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
 
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Her HobbyRated ★ 2.5
DreamsRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0