Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 1.0
Little NicholasRated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
The Science of SleepRated ★ 1.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5