Movies
Ratings
64
CocoRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Divine OrderRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Look AwayRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
My First ClientRated ★ 2.5
AngelRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Brain on FireRated ★ 2.5
My punch drunk boxerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5