Titles you rated
The WailingRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5