Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
La Flor Part 2Rated ★ 3.5- La Flor Part 1Rated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0