Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Apocalypse DreamRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5