Series
Ratings
58
My GirlRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0