Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
AnnetteRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0