Series
Ratings
16
Another Miss OhRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0