Series
Ratings
337- SPECサーガ完結篇Rated ★ 4.0
- 黒い十人の女Rated ★ 4.0
- ヒガンバナ~警視庁捜査七課~Rated ★ 4.0
You Always Haunt My HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0- 시각탐정 히구라시 타비토Rated ★ 3.5
AnoneRated ★ 3.5- 貴族探偵Rated ★ 2.5
My High School BusinessRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.5
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 4.0- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.0
- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.0