Titles you rated
Paradise MurderedRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Action BoysRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0