Movies
Ratings
163
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0