Titles you rated
God, Please Give Me More TimeRated ★ 3.5
KaoRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- The Way We LiveRated ★ 4.5
The Way I LiveRated ★ 4.5
To the One I LoveRated ★ 3.5- 優しい時間Rated ★ 4.5
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- A Sleeping ForestRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
Stay GoldRated ★ 4.0