Movies
Ratings
221
ElementalRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Redeem TeamRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5