Series
Ratings
29
ChernobylRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5- Crazy Love.XRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0