Titles you rated
#AliveRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
What's Your Number?Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5