Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0