Series
Ratings
18
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0