Titles you rated
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
ClickRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0