Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
RampageRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5