Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5