Movies
Ratings
797
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 1.0
BossRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
The Accountant 2Rated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5