Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Sticky NightRated ★ 3.5
- CashyRated ★ 3.0
How do I kill that B?Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5