Movies
Ratings
37
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0