Titles you rated
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 2.5
Macross DeltaRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 3.5- Macross FRated ★ 5.0
- The Crayon Kingdom of DreamsRated ★ 2.5
- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Sket DanceRated ★ 2.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 2.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.5- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 2.5
When They Cry: ReiRated ★ 2.5- ひぐらしのなく頃にRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0