Series
Ratings
12- Space BrothersRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 1.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Accel WorldRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5- ドラえもんRated ★ 0.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0